Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Takk for alle hyggelige samtaler utenfor verandaen på Moen. Jeg kommer til å savne smilet , og armen som vinket til meg hver gang du var ute når jeg skulle besøke mamma.' n min !
Du gledet deg alltid til middag, og ga uttrykk for at du hadde det bra !
Hvil i fred kjære May ! 🌹
Det er mange år siden jeg hadde kontakt med May, men hun gjorde et sterkt inntrykk på meg - som gjør at jeg husker henne så godt. Hun skrev boken "Det var je som var kalvbeint" som fikk kritikerprisen når den ble utgitt. Dessverre ble hun rammet av psykiske problemer som gjorde at hun dessverre ikke fikk fortsette sin litterære karriere. Nå har hun fått hvile. Fred med Mays minne.